- Jack-of-all-trades road rim
- Single-pocket hollow rim construction/extrusion
- Sleeved joint
| Model | R 470 |
| Size | 700c |
| Internal W | 20mm |
| Depth | 23mm |
| Hole | 32 |
| Brake | Disc |
| Type | Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 596mm |
| Color | Black |
| Weight | 450g |
| Spoke Count | 32H |
Product title
Vendor
$19.99 | $24.99
Product title
Vendor
$19.99 | $24.99
Product title
Vendor
$19.99 | $24.99
Product title
Vendor