- Developed for use on the Weekender Archer platform
- - Designed with reduced backsweep for improved comfort
| Model | Archer V3 |
| Clamp | 31.8mm |
| Rise | 70mm |
| Width | 685mm |
| Upsweep | 15 Deg |
| Back Sweep | 15 Deg |
| Material | - |
| Color | Black |
| Weight | - |
Product title
Vendor
$19.99 | $24.99
Product title
Vendor
$19.99 | $24.99
Product title
Vendor
$19.99 | $24.99
Product title
Vendor